Szukaj wsród filmowców,
gotowych współpracować przy Twoim projekcie

Praca w filmie - nowa przestrzeń

kinematografii

Wykonawcy, sprzęt i wszystko, czego potrzebujesz, by zamienić scenariusz w produkcję.

Portal Praca w filmie to unikatowy projekt łączący twórców filmowych. Czy poszukujesz operatora, reżysera czy kierownika planu - znajdziesz ich tutaj. W dogodnych terminach , gotowych do działania przy Twojej produkcji filmowej i we wskazanej przez Ciebie lokalizacji.

Światło, kamera i akcja - do Twojego filmu!

O projekcie

Szukasz dźwiękowca? A może pilnie potrzebujesz zastępstwa dla operatora? A może jesteś filmowcem, który chce dołączyć do realizowanego projektu? Tak czy inaczej - dobrze trafiłeś!

 

Praca w filmie to przestrzeń dla pracowników branży filmowej i wszystkich, którzy takich pracowników poszukują. To miejsce pozwalające wyszukać filmowców gotowych podjąć zlecenie realizacji w dogodnym miejscu i czasie.

 

Portal - dzięki prostym i intuicyjnym rozwiązaniom - pozwala na zapoznanie się z sylwetkami i dorobkiem fachowców z branży filmowej, a także na wybór miejsca i czasu realizacji zdjęć filmowych. Bez względu na rodzaj produkcji - film fabularny, teledysk, dokument, film reklamowy - Tobie daje możliwość współpracy ze specjalistami z branży z całej Polski, a specjalistom pozwala zaprezentować swoją twórczość.

 

Praca w filmie łączy ludzi i daje pewność, że nawet awaryjne sytuacje nie zagrożą realizacji żadnego filmu

  • szybka rejestracja
  • bezpłatne tworzenie profilu
  • intuicyjna wyszukiwarka
  • wielu realizatorów
  • prosty podział na zawody
  • dostępność w wybranym terminie
  • filmowcy w wybranej lokalizacji
  • preferowana forma rozliczenia
  • jasne widełki cenowe zleceń
Znajdź filmowca - daj się znaleźć!

Portal Praca w filmie to inicjatywa, dzięki której w sposób łatwy i szybki znajdziesz realizatorów filmowych, gotowych podjąć współpracę przy Twoim projekcie filmowym.Jesteś filmowcem? To tu kompleksowo stworzysz i zaprezentujesz swój profil, dzięki któremu pozyskasz zleceniodawców.Prowadzisz firmę w branży filmowej? Zaprezentuj swoją ofertę i rozwijaj swoją działalność.Praca w filmie - Twoje miejsce w branży!

Kto jest kim na planie filmowym?

Reżyser

Czy stylista/ kostiumograf to niezbędne towarzystwo na planie?
Statysta vs. epizodysta oraz dlaczego to nie ta sama rola
BLOG
Kim jest copywriter
Dobry brief – dlaczego jest taki ważny, a jego brak grozi katastrofą?
Rola scenarzysty w produkcji filmowej

W życiu bywa tak, że wiele rzeczy udaje się bez planu, spontaniczność to modne słowo, a o niepisaniu czarnych scenariuszy rapował Wojtek Sokół z WWO. 

Kto jest kim na planie filmowym?

Operator